دفتر امور سیاسی و انتخابات
جستجو
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری در نشست با احزاب 1398/07/24
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری در نشست با احزاب
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری در نشست با احزاب

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان؛
🔹 جامعه ای که به دنبال توسعه است باید در راستای تقویت احزاب کوشا باشد
💢 سعید متقی مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان در جلسه ویژه با مسؤولان خانه احزاب و دبیران احزاب استان سمنان اظهار داشت: امروز که کشور در معرض تحریم‌ها و فشارهای ظالمانه کشورهای معاند قرار گرفته است، تقویت گفتگو بین مردم و حاکمیت می‌تواند راهکاری گره‌گشا برای تقویت انسجام داخلی باشد.
🔸 سعید متقی مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان که در جریان نوزدهمین سفر استانی معانت سیاسی وزارت کشور به میزبانی استان سمنان و در جلسه ویژه با مسؤولان خانه احزاب و دبیران احزاب استان در حضور حمید ملانوری مدیرکل سیاسی وزارت کشور سخن می گفت، با اشاره به این که احزاب چرخ دنده و شرط لازم بروز و ظهور دموکراسی هستند، اظهار داشت: نیازسنجی و اولویت بندی مشکلات و انتقال به گردانندگان جامعه، از وظایف اصلی احزاب است و هر جامعه ای که به دنبال توسعه است باید در راستای تقویت احزاب و تشکل‌های سیاسی کوشا باشد.
🔸 وی افزود: سیاست‌های دولت تدبیر و امید در راستای تقویت احزاب است و راه‌اندازی خانه احزاب نیز از نمودهای عملی این رویکرد است.
🔸 متقی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که در دوره دوم دولت تدبیر و امید تا به امروز 30 نشست گفتگو با احزاب و تشکل‌های سیاسی در سطح استان برگزار شده است، گفت: راه اندازی مجدد خانه احزاب در استان که ماه گذشته انتخابات دور دوم آن برگزار گردید، برگزاری مجامع احزاب و تشکل‌ها، کارگاه‌های آموزشی و.. گوشه‌ای از اقدامات صورت پذیرفته این بخش در استان است. ضمن این که از سال 95 تاکنون به همت فعالان و تشکل‌ها و در فضای جدید سیاسی استان 27 حزب جدید در قالب 35 دفتر شهرستانی به فعالیت پرداخته اند.
🔸 متقی هم چنین با ارائه آمار و اطلاعاتی از شرایط فعالیت های سیاسی و حزبی در سمنان اظهار داشت: در استان 34 حزب در قالب 52 دفتر شهرستانی مشغول به فعالیت‌ هستند.
🔸 وی در پایان تاکید کرد: امروز که کشور در معرض تحریم‌ها و فشارهای ظالمانه کشورهای معاند قرار گرفته است، تقویت گفتگو بین مردم و حاکمیت می‌تواند راهکاری گره‌گشا برای تقویت انسجام داخلی باشد.
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal