دفتر امور سیاسی و انتخابات
جستجو
سفر معاون سیاسی وزیر کشور به سمنان 1398/07/23
سفر معاون سیاسی وزیر کشور به سمنان
سفر معاون سیاسی وزیر کشور به سمنان

🔸 در جریان نوزدهمین سفر استانی معاونت سیاسی وزارت کشور که به میزبانی سمنان برگزار می شود، علاوه بر تجدید میثاق با شهدای این استان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، برگزاری جلسه ستاد انتخابات، نشست ویژه با دبیران احزاب استان، نشست هم اندیشی با معتمدین، برگزیدگان و نمایندگان گروه ها و اقشار استان نیز در برنامه سفر قرار گرفته است.
🔸 سمنان میزبان نوزدهمین سفر استانی معاونت سیاسی وزارت کشور است که با برنامه تجدید میثاق با شهدای والامقام استان سمنان آغاز شده و با رویکرد ارزیابی میزان آمادگی و توانمندی ستاد انتخابات استان و دیدار و هم اندیشی با جمع کثیری از معتمدین و نمایندگان اقشار مختلف مردم استان برگزار می شود.
🔸 در جریان این سفر که از حضور در مراسم تجدید میثاق با شهدای استان آغاز می شود، برنامه هایی هم چون دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، برگزاری جلسه ستاد انتخابات استان و نیز دیدار با معتمدین و نمایندگان گروه ها و اقشار مختلف مردم استان، در دستور کار قرار گرفته است. هم چنین جلسه ویژه مدیرکل سیاسی وزارت کشور با نمایندگان و اعضای احزاب و گروه های سیاسی استان نیز در جریان این سفر برگزار خواهد شد.
دکتر جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور را در این سفر، حمید ملانوری مدیرکل سیاسی وزارت کشور و سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور همراهی می کنند.
🔸 گفتنی است سفرهای استانی معاونت سیاسی وزارت کشور با هدف ارزیابی و بررسی میزان آمادگی و توانمندی ستاد انتخابات استان و همچنین هم اندیشی با معتمدین و نمایندگان احزاب, گروه ها و اقشار مختلف استان ها برگزار می شود.

تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal