مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
سامانه (دادور) با هدف تسریع در روند دریافت مجوز ها برای صاحبان کسب و کار راه اندازی میشود 1396/08/16
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری :
سامانه (دادور) با هدف تسریع در روند دریافت مجوز ها برای صاحبان کسب و کار راه اندازی میشود
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان ، آقا محمد همتیان در این جلسه اظهار داشت: با اجرای طرح بهبود محیط کسب و کار، اعمال نظرهای شخصی نخواهیم داشت وپاسخگویی به افراد ایجاد کننده مشاغل تسریع خواهد شد و همه باید در جهت اجرای طرح تلاش نمایند .
همتیان با بیان این که بدون مشارکت بخش خصوصی موفقیت های چندانی نخواهیم داشت، افزود : شفاف سازی و اطلاع رسانی بخش خصوصی در اجرایی شدن طرح بهبود محیط کسب و کار در سامانه دادور ضروری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری خاطر نشان کرد: فرهنگ بالای مردم و تدین آنها و همچنین همکاری فی مابین مسوولین و مردم، استان سمنان را به لحاظ سلامت اداری ممتاز نموده است.
فیروزیان دبیر مرکز ملی پایش محیط کسب و کار کشور با اشاره به برنامه های حمایتی دولت در بحث اشتغال و تسریع در امور سرمایه گذاران بخش خصوص اظهار داشت : هیچ راهی بجز اعتماد به بخش خصوصی و سرمایه گذاری نمیتوانددر جهت توسعه و رونق اقتصاد کشور به دولت کمک کند .
وی با تاکید بر اطلاع رسانی سامانه در تمام صنوف و مشاغل گفت : فرهنگ سازی هزینه بر است و باید هم افزایی صورت گیرد تا گام به گام به اهداف طرح نزدیک و جلوگیری صد در صدی فساد اداری در دستگاههااجرایی راشاهد باشیم .
خلیلی خواه مدیر کل اقتصاد و دارایی استان در این نشست، گفت: شاخص های بهبود کسب کار در ترغیب بخش خصوصی موثر بوده و با ساماندهی این شاخص ها سرمایه گذاران به حضور در فعالیت اقتصادی تشویق می شوند .
وی ادامه داد : هدف نهایی بهبود کسب و کار دراجرای اسناد بالادستی کمک به حل موانع و مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی است .
خلیلی خواه اظهار داشت: در سامانه دادور بخش خصوصی به عنوان مطالبه گر خواهد بود و موفقیت این طرح ( بهبود کسب وکار) در گرو همکاری و همدلی بخش خصوصی با دولت است.
مدیر کل اقتصاد و دارایی استان سمنان گفت در جهت جلوگیری از اعمال نظرهای شخصی و بهبود محیط کسب و کار بایستی، ارتباط با دستگاههای اجرایی به طور مستقیم قطع شده و با ارجاع مشکلات به سامانه دادور جهت بررسی شفاف و ارایه نتیجه کارشناسی انجام شود
در این جلسه تعدادی از نمایندگان اصناف به ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.
تعداد بازدید: 4332
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4/83 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal