مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
جلسه ای در راستای توسعه دولت الکترونیک و با هدف فرهنگ سازی و بهره گیری از تجربیات موفق سطح ملی 1396/07/22
به گزارش مدیریت فناوری اطلاعات استانداری
جلسه ای در راستای توسعه دولت الکترونیک و با هدف فرهنگ سازی و بهره گیری از تجربیات موفق سطح ملی

جلسه ای در راستای توسعه دولت الکترونیک و با هدف فرهنگ سازی و بهره گیری از تجربیات موفق سطح ملی با حضور آقای دکتر شجاعان رئیس محترم مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور - آقای همتیان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری- مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات دستگاه های اجرایی در استانداری برگزار گردید.

در این جلسه آقای دکتر شجاعان اعلام داشتند یکی از مطالبات اصلی ریاست محترم جمهور توسعه دولت الکترونیک است دکتر روحانی تاکید دارند در این دولت، دولت الکترونیک، نهایی و به جایگاه اصلی خود برسد. که در ارزیابی های به عمل آمده استان سمنان به عنوان استان برتر در حوزه انتخابات تمام الکترونیک انتخاب گردید و این  استان دارای ظرفیت توسعه دولت الکترونیک می باشد که این توسعه برای افزایش شفافیت،کاهش فساد اداری، توسعه بخش کسب و کار استان بسیار تاثیرگذار است. با تاکید بر توسعه بخش خصوصی خاطر نشان کرد: که دنیا به سرعت در حال حرکت است و ماباید با استفاده از ظرفیت های خوب استان سرعت در خدمت رسانی را بالا ببریم.

تعداد بازدید: 3307
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3/67 تعداد کل امتیازها:12
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal