دفتر امور سیاسی و انتخابات
جستجو
نشست معاون محترم سياسي ، امنيتي و اجتماعي با مديركل و كاركنان دفتر سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري 1395/11/24
دفتر سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري گزارش داد :
نشست معاون محترم سياسي ، امنيتي و اجتماعي با مديركل و كاركنان دفتر سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري

دكتر قنبري در روز شنبه مورخ 23/11/95 با مديركل و كاركنان دفتر سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري ديدار كرد . در ابتداي جلسه ، آقاي متقي ضمن خوشامدگويي به ايشان ، به بيان وظايف ، اقدامات و عملكرد دفتر سياسي در مدت تصدي خود بر اين دفتر پرداخت و سپس هر يك از كاركنان دفتر به معرفي خود پرداخته و مختصري از گزارش عملكرد خود را بيان نمودند .
در ادامه جناب آقاي دكتر قنبري با اشاره به برگزاري باشكوه راهپيمايي 22 بهمن در سطح استان ، از حضور گسترده مردم ابراز رضايت نموده و خاطرنشان ساخت : تا زمانيكه مردم پشتيبان ولايت فقيه باشند كشور مسير ترقي را طي خواهد نمود . ايشان جايگاه دفتر سياسي در مجموعه استانداري را مهم و حساس برشمردند و يادآور شدند : تمامي افرادي كه در حوزه سياسي مشغول فعاليت مي باشند بايستي قدرت تحليل و پيش بيني داشته باشند و مسئولين را در تصميم سازي ها و تصميم گيريها ياري رسانند .
وي افزود: انتخابات يكي از مهمترين وظايف دفتر سياسي است كه هرچند مجموعه استانداري به صورت مستقيم مجري برگزاري انتخابات نيستند ولي به صورت غيرمستقيم بر همه امور نظارت دارند . ايشان اظهار اميدواري نمودند سال 96 شاهد برگزاري انتخابات باشكوه با مشاركت حداكثري مردم باشيم .دكتر قنبري در پايان خاطرنشان ساخت : آماده استماع هرگونه انتقاد يا پيشنهادي كه موجب توسعه سازماني و رضايتمندي كاركنان و مردم شود ، هستيم .

تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal