دفتر امور سیاسی و انتخابات
جستجو
صدور احكام رئيس و دبير ستاد انتخابات استان 1395/10/14
دفتر سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري گزارش داد :
صدور احكام رئيس و دبير ستاد انتخابات استان
استاندار سمنان طي احكامي محمود قنبري معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري را با حفظ سمت به عنوان رئيس و سعيد متقي را به عنوان دبير ستاد انتخابات استان منصوب نمود، متن احكام صادر شده بدين شرح مي باشد .
جناب آقاي قنبري
معاون محترم سياسي ، امنيتي و اجتماعي

نظر به تعهد و سوابق تجربي ارزشمند شما و با توجه به عزم و اراده و تاكيدات دولت تدبير و اميد در برگزاري هر چه باشكوه تر و قانون مدار انتخابات ، به موجب اين حكم جنابعالي را با حفظ سمت به عنوان رئيس ستاد انتخابات استان در امر برگزاري دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا منصوب مي نمايم.
فراهم سازي تمهيدات لازم و ضروري در برگزاري انتخاباتي در شان وتراز مردم ولايتمدار استان ، انتخاباتي كه در آن حقوق انتخاب كنندگان وانتخاب شوندگان بعنوان حق الناس برابر قانون و در فضايي امن و توام با نشاط و آرامش كاملا رعايت گردد، وظيفه و ماموريت مهم جنابعالي است كه انتظار دارد با هماهنگي اينجانب و با استفاده از همه ظرفيتها و امكانات و با تلاش مضاعف نسبت به آن اهتمام نمائيد.
بديهي است كليه معاونين ، مديران ستادي ، فرمانداران و بخشداران نهايت همكاري را با جنابعالي به عمل خواهند آورد. ضمنا كليه دستگاههاي اجرايي استان نيز بر اساس ماده 21 قانون انتخابات رياست جمهوري و ماده 67 مكرر 1 قانون تشكيلات ، وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي حمايت و همكاري لازم را مبذول خواهند داشت. همچنين به جنابعالي اجازه داده مي شود ، كليه مكاتبات اداري و امور مالي مربوط به انتخابات فوق الذكر را از طرف اينجانب ابلاغ ونتيجه را گزارش نمائيد.اميد است در پرتو عنايت حضرت حق تعالي و رهنمودهاي مقام معظم رهبري ( مد ظله العالي ) و سياستهاي دولت تدبير و اميد موفق و مويد باشيد. 
 
 
جناب آقاي سعيد متقي
مديركل محترم دفتر امور سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري
 
نظر به  عزم و اراده و تاكيدات دولت تدبير و اميد در برگزاري هر چه باشكوه تر و قانون مدار انتخابات ، به موجب اين حكم جنابعالي را با حفظ سمت به عنوان عضو و دبير ستاد انتخابات استان در امر برگزاري دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا منصوب مي نمايم.
اميد است با اتكال به الطاف الهي و بهره گيري از رهنمودهاي مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و سياستهاي دولت تدبير و اميد ، ضمن هماهنگي با رئيس ستادانتخابات استان با برنامه ريزي و فراهم سازي تمهيدات لازم، برگزاري جلسات مستمر با كليه دست اندركاران برگزاري امر انتخابات و پيگيري موضوعات و مصوبات دربرگزاري انتخاباتي شكوهمند در شان مردم شريف استان و در فضايي امن و توام با نشاط و آرامش كه در آن به حقوق انتخاب كنندگان و انتخاب شوندگان بعنوان حق الناس ، برابر قانون توجه لازم گردد ، موفق و مويد باشيد .
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal